Логотип, фірмовий стиль і меню для VILLA RIVIERA

Ресторан Villa Riviera – місце, в якому кожен гість відчуває повне єднання з відпочинком. Тут без зайвих слів комфортно, затишно і смачно. Саме простота лежить в основі комплексного завдання з ребрендингу ресторану.

Розробка логотипу

Процес ребрендингу завжди непростий, але завжди цікавий. Ми не хотіли створити повністю нове, ми прагнули до того, щоб підсилити ефект від того, що вже знайоме.
Ми проаналізували всі можливі пантони синього і графітового і знайшли той самий, який ідеально вписався в загальну концепцію бренду.

Фірмовий стиль

Фірмовий стиль - це, перш за все, індивідуальність закладу, винесена на загальний огляд. Він поєднує в собі мікс різних прийомів, що забезпечують єдиний впізнаваний образ. Нам вдалося досягти цього ефекту завдяки використанню правильно підібраного кольору, текстури дизайнерського картону, який ідеально підходить під вибрані ефекти друку, використовувані в поліграфії закладу.

Розробка меню

Ми не хотіли відволікати увагу від змісту, тому не стали обтяжувати його графікою або іншими додатковими елементами. Тут багато «повітря», що дозволяє правильно сприймати інформацію. Щоб підкреслити преміальність закладу, папки меню і ряд рекламної продукції, яка потрапляє в поле зору гостя, виконані з дизайнерського картону розкішного синього кольору з золотим тисненням.

Дизайн реклами в ЗМІ

Ми дотримуємося принципу унікальності, яку створюємо, спираючись на фірмовий стиль закладу. Ми не працюємо за шаблоном і процес завжди відрізняється індивідуальним підходом, продиктованим стоїть завданням, як, наприклад, іміджевий рекламний макет, розміщений в глянсовому столичному журналі.

Дизайн фасадної групи

Після ребрендингу улюблений ресторан повинен був відкритися в новому форматі. Тепер в оновленому форматі до послуг гостей простора тераса з мальовничим видом на затоку Дніпра. Зміни торкнулися і фасадної групи, яка повинна відповідати рівню ресторану.

м. Київ, вул. Тургенєвська, 32а