Логотип, фірмовий стиль та меню для ресторану ПРИЧАЛ
«Причал» – затишний ресторан, розташований у мальовничій частині Києва на Дніпровській набережній. Стильний інтер'єр і річкові пейзажі настроює на розмірений відпочинок, відмінний сервіс дозволяє забути про справи й турботи, авторська кухня забезпечує приємними враженнями в колі близьких.
ЛОГОТИП

Логотип ресторану викликає пряму асоціацію з відпочинком на воді. Ми підібрали оригінальне накреслення шрифту: невимушений, легкий, читабельний, доповнивши його схематично зображеним вітрильником, який немов видніється з причалу.

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

«Причал» належить числу закладів преміумсегменту, де велика увага приділяється стилю. Один з актуальних трендів дизайну – мінімалізм. Для створення впізнаваного фірмового стилю ми залучили лаконічну графіку, обрали гармонійну гаму кольорів (насичений синій, блакитний, пісочний) і представили їх в різних варіаціях використання.
ДИЗАЙН МЕНЮ

Ресторан «Причал» спеціалізується на свіжих морепродуктах, які тут готують з авторських рецептами та вміють ефектно подати гостям. Головна ідея при розробці меню полягала в тому, щоб невимушено підкреслити тему морських делікатесів. У реалізації нам допомогли фірмові кольори, читабельний шрифт, графічні акценти на спеціальні пропозиції та багато «повітря», яке дозволяє легко сприймати інформацію.РЕКЛАМА В ЗМІ
При розробці іміджевих макетів для глянцевих ЗМІ ми прагнемо підкреслити самобутність закладу, його характерні риси, не вдаючись до складних рішень. В такому випадку, ми зробили акцент на фото, яке формує загальне уявлення про заклад, виділили унікальність пропозиції та об'єднали спільною ідеєю.
ФАСАДНА ГРУПА
Загальне враження про ресторан виникає при першому погляді на місце розташування. Ресторан «Причал» впорався з цим на відмінно завдяки мальовничому краєвиду на Дніпро. Ми ж розробили макет вивіски, використовуючи фірмовий логотип, що складається з назви та графічного елементу, щоб заклад був помітним і пізнаваним навіть на відстані.

г. Киев, ул. Тургеневская, 32а