Логотип для дитячого освітнього клубу O'reggio

O'reggio – дитячий освітній клуб в м.Калгарі (Канада), філософія якого полягає в тому, щоб створити комфортні умови для розвитку дітей, не нав'язуючи навчання, а допомагаючи всебічно досліджувати світ.

Розробка логотипу

Реджіо Емілія – це невелике містечко на півночі Італії, де після Другої світової війни і народилася абсолютно нова модель виховання дітей. Її головною ідеєю було виростити покоління людей, які вміють цінувати один одного і завжди мати свободу вибору. Ця ідея послужила основою створення O'REGGIO.
Базою для створення логотипу послужила назва однойменного міста. В основі логотипу – грайливий шрифт, привабливий як для дорослих, так і для дітей.

Розробка логотипу

Помітний помаранчевий колір ми вибрали, щоб посилити вплив на сприйняття на підсвідомому рівні. Він символізує ентузіазм та енергію, властиві допитливим дитячим розумам, мотивує завжди бути активним і вбирати знання звідусіль.

Презентация

Використовуючи елементи фірмового стилю, ми розробили детальну презентацію дитячого клубу для батьків, яка знайомить з місією, філософією і принципами O'reggio.

м. Київ, вул. Тургенєвська, 32а