Логотип, фірмовий стиль та пакування для OLAN AMBRE
Olan Ambre – це бренд нішевих шкіряних аксесуарів ручної роботи, для яких характерна якість в деталях. У виробництві кожного виробу використовуються матеріали та фурнітура найвищої якості. Перед нами стояло завдання створити такий же унікальний фірмовий стиль, як і сам бренд, який підкреслить його преміальні риси.
ЛОГОТИП

Ми хотіли знайти щось особливе. Те, що викликає відчуття чогось незвичайного та бажаного. Ми знайшли. Вибір припав на квітку папороті, що цвіте раз на століття. Olan Ambre – про те, як відчувати себе особливим.

ФИРМЕННЫЙ СТИЛЬ

Olan Ambre створювався для реалізації на ринку ОАЕ. В пріоритетні завдання було підкреслити преміальні риси бренду. Важливу роль в ідентичності бренду грає колір. Ми підібрали відтінок червоного, характерний тільки для Olan Ambre, витончений шрифт в кольорі золота, доповнили насиченим чорним фоном, який на контрасті підсилює загальне сприйняття.
ПАКУВАННЯ

Пакування для виробів бренду ми створили на основі загальної концепції фірмового стилю. Лаконічні форми, красива матова фактура гармонійно поєднуються і легко реалізуються на різних форматах. Крім того, в дизайн пакування інтегрований яскравий помітний логотип, який є відмінною рисою бренду.

Киев, Тургеневская, 32а