Логотип, фірмовий стиль і упаковка для Olan Ambre

Olan Ambre - це бренд нішевих шкіряних аксесуарів ручної роботи, для яких характерне якість в деталях. У виробництві кожного виробу використовуються матеріали і фурнітура найвищої якості. Перед нами стояло завдання створити такий же унікальний фірмовий стиль, як і сам бренд, який підкреслить його преміальність.

Розробка логотипу

Ми хотіли знайти щось особливе. Те, що викликає відчуття чогось незвичайного і від цього такого бажаного. Ми знайшли. Вибір припав на квітку папороті, що цвіте раз на століття. Olan Ambre - про те, як відчувати себе особливим.

Фірмовий стиль

Olan Ambre створювався для реалізації на ринку ОАЕ. В пріоритетні завдання - була преміальність, яку необхідно підкреслити. Важливу роль в ідентичності бренду грає колір. Ми підібрали відтінок червоного, характерний тільки для Olan Ambre, витончений шрифт в кольорі золота, доповнили насиченим чорним фоном, який на контрасті підсилює загальне сприйняття.

Фірмовий стиль

Упаковку для виробів бренду ми створили на основі загальної концепції фірмового стилю. Лаконічні форми, красива матова фактура гармонійно поєднуються і легко реалізується на різних форматах. Крім того, в дизайн упаковки інтегрований яскравий помітний логотип, який є відмінною рисою бренду.

м. Київ, вул. Тургенєвська, 32а