Айдентика для смачного місця «Кулінарія №1»

Створення цілісного образу для бренду – це ланцюжок взаємопов'язаних дій.

Ми із задоволенням переконалися в цьому завдяки співпраці зі смачним місцем «Кулінарія №1». Перед нами стояло комплексне завдання, на чолі якого – розробка фірмового стилю.

Розробка логотипу

Позиціонування закладу робить акцент на простоті смаків, багато з яких знайомі і улюблені, а деякі здатні стати відкриттям кожного нового дня.

Ми хотіли створити логотип зрозумілий і простий, який не буде вводити в оману зайвою пафосністю. Вийшло на всі 100% зрозуміло і по справі.

Фірмовий стиль

Тут було найпростіше, адже якщо справа стосується смакових рецепторів, червоний колір безумовно заслуговує на увагу і пробуджує апетит буквально з перших хвилин. Саме такого ефекту ми і хотіли домогтися, оскільки він спонукає до дії.

Червоний став одним з головних кольорів айдентики. Ми поєднали оригінальність шрифту, немов написаного від руки, з контрастними кольорами, об'єднали їх і отримали стиль, який легко читається на будь-яких зовнішніх носіях.

SMM

Час диктує свої правила і, якщо є соцмережі, значить, і бренду в них бути. Для смачного місця «Кулінарія №1» ми розробили візуальний стиль стрічки з використанням фірмових кольорів і логотипу.

м. Київ, вул. Тургенєвська, 32а