Логотип та дизайн пакування для мережі магазинів «Файна Ферма»

«Файна Ферма» – мережа магазинів фермерської продукції. Компанія виробляє натуральні фермерські продукти високої якості, створені з турботою про здоров'я клієнта.

Розробка логотипу

Логотип складається з графічного символу та текстового накреслення. Стилістика лого рукописна і проста, але водночас повністю показує головну ідею екологічних фермерських продуктів.

Ми інтегрували в лого стилізований соняшник, який є прямим посиланням до фермерства та продукції, вирощеної в сприятливому та екологічному середовищі.

Кольоровий код логотипу (жовтий і темно-зелені кольори, а також пастельні та м'які відтінки в поліграфії) допомагають споживачеві відчути довіру до бренду «Файна Ферма».

Розробка пакування

Пакування для продукції цього бренду створювалося для різних напрямків: молочна продукція, консервація, напівфабрикати, паста, заморожені овочі, варення, горіхи та сухофрукти.

Розробка дизайну

Основне завдання – розробити універсальний і гнучкий дизайн, який буде працювати на всіх конструкціях і розмірах. Крім колірного простору, був розроблений ряд характерних графічних прийомів, завдяки чому на будь-якій тарі бренд буде читатися однаково.

Розробка дизайну

У дизайн також інтегровані фірмові значки, які поліпшать комунікацію зі споживачем і допоможуть йому швидко отримати потрібну інформацію: власне виробництво, без ГМО, органік і т. д.

Розробка дизайну для пакування

Також окремо було розроблено дизайн для їжі та напоїв "З собою". Вона відрізняється за стилістикою, але завдяки єдиній шрифтовій системі та інтегрованому логотипу ці відмінності перетворюються в переваги.

м. Київ, вул. Тургенєвська, 32а