Логотип, фірмовий стиль та дизайн меню для ресторану FABIUS
Fabius – київський ресторан преміум класу з італійською кухнею, власною сироварнею, пекарнею, екотеплицею, атмосферними залами та відкритими терасами прямо серед соснового лісу.
Він символічно асоціює себе з однією з аристократичних сімей Римської Імперії – родом Фабієв, слідуючи їх традиції створювати вишуканий відпочинок для гостей.

Ми створили айдентику від візиток до поліграфії з використанням графічних елементів, потрібних для носіїв різних розмірів, текстур і конструкцій.

ЛОГОТИП
Філософія ресторану заснована на особливому вмінні італійців проводити час зі смаком. При розробці логотипу ми ґрунтувалися на особливостях їх світовідчуття: простоті та лаконічності. Логотип складається з текстового накреслення і графічного елементу в фірмовому кольорі. Створений нами шрифт відрізняється високою читабельністю, має різні стилі накреслення і підходить для реалізації різних завдань.
ФИРМЕННЫЙ СТИЛЬ
Впізнаваність бренду лежить в основі створення фірмового стилю. Ми прагнули до простоти, мінімалізму. Як колірне рішення обрали шляхетний бежевий та глибокий коричневий кольори. Ця комбінація асоціюється з теплом, сонцем, комфортом. Додавши варіативність поєднання кольорів, ми склали набір комбінацій графічних елементів і логотипу для різних носіїв: візиток, поліграфії, подарункових сертифікатів, пакування продуктів власного виробництва.
ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА
При розробці зовнішньої реклами та серії макетів для ряду ЗМІ ми робили акцент на впізнаваності бренду Fabius. Комплексно ми використовували загальну ідею для різних напрямків. Вона складається з привабливого фото, читабельного тексту, написаного фірмовим шрифтом і логотипу. Завдяки такому поєднанню, ми вибудували комунікацію з цільовою аудиторією, на яку спрямований основний меседж.ДИЗАЙН МЕНЮ
У загальну мінімалістичну концепцію дизайну меню ми інтегрували елементи фірмового стилю, доповнивши візуально простою версткою, яка не відвертає увагу гостей від змістовної складової.ВИВІСКА І СТЕЛА

Ми знайшли оригінальне дизайнерське рішення для створення стели ресторану і склали технічну частину, в якій поетапно виклали механіку її виготовлення. Макет вивіски ресторану ми розробили, спираючись на загальну концепцію фірмового стилю. В оригінальну форму вдалося вписати всі необхідні графічні елементи.
г. Киев, ул. Тургеневская, 32а