Логотип, фірмовий стиль і дизайн меню для ресторану FABIUS

Fabius – київський ресторан преміум-класу з італійською кухнею, власної сироварнею, пекарнею, екотепліцей, атмосферними залами і відкритими терасами прямо серед соснового лісу.

Розробка логотипу

Філософія ресторану заснована на особливому вмінні італійців проводити час зі смаком. При розробці логотипу ми грунтувалися на особливостях їх світовідчуття: простоті і лаконічності. Логотип складається з текстового накреслення і графічного елементу в фірмовому кольорі. Створений нами шрифт відрізняється високою читабельністю, має різні стилі накреслення і підходить для реалізації різних завдань.

Фірмовий стиль

Впізнаваність бренду лежить в основі створення фірмового стилю. Ми прагнули до простоти, мінімалізму. В кольорах вибрали шляхетний бежевий і глибокий коричневий кольори. Ця комбінація асоціюється з теплом, сонцем, комфортом. Додавши варіативність поєднання кольорів, ми склали набір комбінацій графічних елементів і логотипу для різних носіїв: візиток, поліграфії, подарункових сертифікатів, упаковки продуктів власного виробництва

Дизайн меню

У загальну минималистичную концепцію дизайну меню ми інтегрували елементи фірмового стилю, доповнивши візуально простий версткою, яка не відволікає увагу гостей від змістовної складової

Дизайн реклами в ЗМІ

Дизайн зовнішньої реклами

При розробці зовнішньої реклами та серії макетів для ряду ЗМІ ми робили акцент на впізнаваність бренду Fabius. Комплексно ми використовували загальну ідею для різних напрямків. Вона складається з привабливого фото, читабельною тексту, написаного фірмовим шрифтом і логотипу. Завдяки такому поєднанню, ми вибудували комунікацію з цільовою аудиторією, на яку спрямований основний меседж.

Дизайн вивіски і стели

Ми знайшли оригінальне дизайнерське рішення для створення стели ресторану і склали технічну частину, в якій поетапно виклали механіку її виготовлення. Макет вивіски ресторану ми розробили, спираючись на загальну концепцію фірмового стилю. В оригінальну форму вдалося вписати всі необхідні графічні елементи.

м. Київ, вул. Тургенєвська, 32а