Логотип, фірмовий стиль і упаковка для CUPCAKES & BLOOMS

CUPCAKES & BLOOMS – приватна кондитерська (Лондон), що спеціалізується на виготовленні тортів за індивідуальними замовленнями для урочистих подій і свят.

Розробка логотипу

Логотип складається з графічного символу і текстового накреслення. Квіти використовувалися як яскрава асоціація з трояндочками на тортах.
Для текстового накреслення підібраний рукописний шрифт, що нагадує напис кремом на тортах і тістечок. У підборі колірного коду ми відійшли від класичних пастельних відтінків і віддали перевагу яскравій «солодкії» палітрі (колір стиглого манго, насичений фіолетовий і свіжий бирюзово-блакитний).

Розробка патерну

Для бренду був розроблений патерн, який підкреслює індивідуальність бренду і дозволяє створити унікальний фірмовий стиль.

Розробка патерну

Патерн використовується в дизайні упаковки і поліграфії, і добре працює на всіх конструкціях і розмірах.

Дизайн полиграфії

Розробка сайту

Командою дизайнерів та програмістів був розроблений інтернет-магазин, де можна ознайомитися з роботами компанії і вибрати в "магазині" конфігурацію, дизайн, оформлення, вагу торта виходячи зі свого події і кількості гостей.
Крім того, передбачено проведення майстер-класів. Сайт має функціонал попереднього запису, синхронізований з календарем: можна вибрати дату, зробити онлайн запис і провести онлайн оплату.

м. Київ, вул. Тургенєвська, 32а