Логотип, дизайн етикеток, меню і поліграфії для ЧАЧАВАРНЯ
«Чачаварня» – ресторан грузинської кухні, розташований в центрі Києва.

Головна особливість закладу – кімната з перегінними мідними кубами для виробництва грузинської виноградної горілки чача.
ЛОГОТИП

У розробці брендингу ресторану "Чачаварня" багато автентичних деталей, адже назва ресторану вже недвозначно натякає на грузинську кухню. Ми вирішили піти далі та зашифрувати відсилання на традиційний напій в логотипі, перетворивши деякі букви в пляшки. Шрифтове оформлення лаконічне і спокійне, а етнічні мотиви впроваджували ненав'язливо за допомогою допоміжних елементів: патерну і фірмової текстури.

Кольорове рішення максимально виграшно читається в інтер'єрі: вся стилістика бренду ґрунтується на темних, коричневих тонах, водночас яскраві акценти пожвавлюють цю строгість.

ДИЗАЙН ЕТИКЕТОК
У розробці фірмових етикеток ми прагнули закрити кілька завдань: зробити яскравий дизайн для різних видів напоїв і розробити лаконічне і дороге оформлення. У першому випадку ми використовували теплі насичені кольори та графічні ілюстрації, а в другому пішли до фірмових темних тонів і фірмового патерну.ДИЗАЙН ПОЛіГРАФИИ
Поліграфія витримана в єдиному фірмовому стилі, в залежності від завдання застосовується дизайнерський картон або крафтовий папір, впроваджуються патерни.

Поліграфія розроблена для всіх напрямків: takeaway, подарункова поліграфія, постери для зовнішньої реклами, буклети та т. д.ДИЗАЙН МЕНЮ
Перед нами стояло завдання за допомогою дизайну передати вишуканий аромат, багатство смаку і гарний настрій, яке викликає чача, пряна грузинська кухня і традиційна гостинність.

В меню була реалізована багатосторінкова верстка з візуалізаціями страв, впроваджені фірмові патерни. Кожен сезон дизайн оновлюється з новим меню.

Киев, Тургеневская, 32а