Логотип, айдентика та меню для ресторану ЧАЧАВАРНЯ

«Чачаварня» - ресторан грузинської кухні в Києві. Головна особливість закладу - кімната з перегінними мідними кубами для виробництва грузинської виноградної горілки чача.

Розробка логотипу

У розробці брендингу ресторану "Чачаварня" багато автентичних деталей, адже назва ресторану вже недвозначно натякає на грузинську кухню. Ми вирішили піти далі і зашифрувати відсилання на традиційний напій в логотипі, перетворивши деякі букви в пляшки. Шрифтове оформлення лаконічне і спокійне, а етнічні мотиви впроваджували ненав'язливо за допомогою допоміжних елементів: патерну і фірмової текстури.
Кольорове рішення максимально виграшно читається в інтер'єрі: вся стилістика бренду грунтується на темних, коричневих тонах, в той же час яскраві акценти пожвавлюють цю строгість.

Дизайн етикеток

У розробці фірмових етикеток ми прагнули закрити кілька завдань: зробити яскравий дизайн для різних видів напоїв і розробити лаконічне і дороге оформлення. У першому випадку ми використовували теплі насичені кольори і графічні ілюстрації, а в другому пішли до фірмовим темним тонам і фірмовому паттерну.

Дизайн поліграфії

Поліграфія витримана в єдиному фірмовому стилі, в залежності від завдання застосовується дизайнерський картон або крафтового папір, впроваджуються патерни.
Поліграфія розроблена для всіх напрямків: takeaway, подарункова поліграфія, постери для зовнішньої реклами, буклети і т.д.

Дизайн меню

Перед нами стояло завдання за допомогою дизайну передати вишуканий аромат, багатство смаку і гарний настрій, яке викликає чача, пряна грузинська кухня і традиційна гостинність.
В меню була реалізована багатосторінкова верстка з візуалізаціями страв, впроваджені фірмові патерни. Кожен сезон дизайн оновлюється з новим меню.

м. Київ, вул. Тургенєвська, 32а