Логотип, дизайн пакування для яскравої кав'ярні «БАРВИ КАВИ»

«Барви кави» – це кав'ярня, яка позиціонує себе як молодіжний та харизматичний бренд, що зробить ваш день яскравіше і бадьоріше.

Розробка логотипу

Логотип для «Барви кави» несе в собі пряму асоціацію з яскравими емоціями, веселкою, салютом, бризками фарби. Ідея – кава кольору вашого настрою, яке зміниться на краще після випитого напою.

Логотип складається з графічного елементу і текстового накреслення. Читабельний шрифт без зарубок і яскравий символ з'єднуються в логотип, який повною мірою передає настрій бренду.

Дизайн пакування

Стиль етикеток для бренду "Барви Кави" – це наша альтернатива кавовим зернам та коричневій стилістиці. У дизайні ми комбінували етно-мотиви та колірний код відповідно до регіону або назви сорту кави.

Наприклад, етикетка для сорту Burundi Maruri виконана в яскравому і теплому помаранчево-бордовому кольорі, що є прямим асоціативним посиланням до місця походження цього кавового зерна – східній частині Африканського континенту.

Дизайн пакування

Крім колірного кодування ми впровадили абстрактний геометричний патерн, який доповнює дизайн ненав'язливою етно-символікою.

Дизайн пакування

Дизайн етикетки Pink Blend зберіг геометрію, але виконаний в абсолютно некавовому кольорі: ніжно-рожевий і активна бірюза будуть привертати увагу вітрини. Водночас патерн, адаптований під цю лінійку смаку, збереже єдність стилю і концепцію пакування.

м. Київ, вул. Тургенєвська, 32а