Розробка логотипу, поліграфії, дизайн сайту для Anna Grigorieva Beauty clinic
Чарівні перетворення – слоган клініки естетичної медицини Anna Grigorieva beauty clinic, він же – основа всієї концепції сайту.

Метелик, крила якого нагадують риси обличчя – це символ молодості та краси. Ми зробили його невід'ємною частиною фірмового стилю, який впізнають і сприймають як бренд сфери б'юті медицини.
ЛОГОТИП
У числі перших, при розробці фірмового стилю, створюється логотип. Це – обличчя бренду, яке стає його невід'ємною складовою. Саме обличчя, а точніше його обриси в профіль послужили основою логотипу Anna Grigorieva beauty clinic. Після естетичних процедур завжди хочеться поглянути в дзеркало і побачити перетворення. Ця ідея надихнула нас на те, щоб віддзеркалити профіль і доопрацювати його, щоб отримати крила метелика, що стали символом клініки.

Перше знайомство з клінікою починається з ознайомлення: з процедурами і фахівцями. Ми створили серію буклетів, які інформують про кожну з послуг, розкриваючи всі важливі показання та протипоказання. В якості графіки задіяні елементи фірмового стилю і палітри кольорів.
ПОЛІГРАФІЯ
Anna Grigorieva beauty clinic надає широкий спектр послуг. Ми вирішили зробити акцент на найпопулярніших процедурах наочно і зрозуміло. Використовуючи кольори і графічні елементи фірмового стилю, створили поліграфію, де позначили тематику, основні «болі» і способи їх ліквідації.
ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА
Помітно. Так повинна виглядати зовнішня реклама, щоб залучити, затримати увагу і дати зрозуміти, що час діяти. Ми розробили макет для Anna Grigorieva beauty clinic, зробивши акцент на проблемі. Поєднання контрастних кольорів шрифту візуально розставляє пріоритети і легко впливає на сприйняття.

ПАЛІТРА
Ми не хотіли відволікати від головного – від можливості перетворити свою зовнішність. Для цього задіяли спокійну палітру відтінків. Так стає зрозумілим, що тут все починається немов з чистого аркуша, тут створюють і підкреслюють природну красу і здоров'я. Кольори ми використовували акцентно, щоб виділити те, що цікаво і корисно користувачеві в дану хвилину.
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Головна сторінка – це путівник і тут є вся інформація, яка створює загальне враження про клініку.

Прогулятися по кабінетах завдяки 3D туру, познайомитися з фахівцями, записатися на процедуру або перейти в соціальні мережі – ми прагнули до функціональності, і ми її отримали.
Киев, Тургеневская, 32а