Дизайн меню та поліграфії для ALASKA
ALASKA­ – це преміум-ресторан середземноморської кухні, головною особливістю якого вважається якість в кожній деталі. У серці ресторану акваріум з крабами. Їх можна вибрати для атмосферної вечері з близькими.

ALASKA спеціалізується на морепродуктах і готує їх у двох варіантах – з мінімальною обробкою, щоб підкреслити первозданний смак продукту або в поєднанні з соусами за рецептами різних кухонь світу.


ДИЗАЙН-КОНЦЕПЦІЯ МЕНЮ
Перед нами стояло завдання розробити меню, яке з першого погляду створить правильну асоціацію і відкриє гостям гастрономічний світ ресторану. Ми зробили акцент на акварельному патерні, допрацювали його і використали для обкладинки під тиснення фольгою. Відмінною рисою дизайну меню став мінімалізм, чистота, щоб увагу гостя не відволікали деталі.ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ
Сертифікат повинен викликати весь спектр приємних емоцій. Значить, повинен бути стильним і без зайвих слів розкривати зміст. Використовуючи елементи фірмового стилю, ми розробили дизайн подарункових сертифікатів ALASKA. У центрі – графіка і фірмові кольори.
АФІША
Привернути увагу можна по-різному. Ми хотіли створити афішу заходу в стилі ALASKA – лаконічну, стильну, впізнавану. Елементи фірмового стилю, колір і селебріті в центрі – і от вже ця афіша стала магнітом для гостей, які цінують прекрасний відпочинок, чудовий сервіс і свіжі морепродукти.
Киев, Тургеневская, 32а