Логотип, фірмовий стиль, пакування та сайт для CUPCAKES & BLOOMS
CUPCAKES & BLOOMS – приватна кондитерська (Лондон), що спеціалізується на виготовленні тортів за індивідуальними замовленнями для урочистих подій та свят.
ЛОГОТИП

Логотип складається з графічного символу і текстового накреслення. Квіти використовувалися як яскрава асоціація з трояндочками на тортах.

Для текстового накреслення розроблен рукописний шрифт, що нагадує напис кремом на тортах і тістечках. У підборі колірного коду ми відійшли від класичних пастельних відтінків і віддали перевагу яскравим «солодкої» палітрі (колір стиглого манго, насичений фіолетовий і свіжий блакитно-зелений).

ПАТЕРН
Для бренду був розроблений патерн, який підкреслює індивідуальність і дозволяє створити унікальний фірмовий стиль. Патерн однаково добре сприймається на всіх конструкціях і розмірах, використовується в дизайні пакування та поліграфії.ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
Командою дизайнерів та програмістів був розроблений інтернет-магазин, де можна ознайомитися з роботами компанії та обрати в "магазині" конфігурацію, дизайн, оформлення, вагу торта виходячи зі своєї події та кількості гостей.

Крім того, передбачено проведення майстер-класів. Сайт має функціонал попереднім записом, синхронізований з календарем: можна обрати дату, зробити онлайн запис і провести онлайн оплату.

Киев, Тургеневская, 32а